• AMERIKAN DOLARI
  8,4270
  % -0,02
 • € EURO
  9,9645
  % 0,02
 • £ POUND
  11,6803
  % 0,03
 • ALTIN (TL/GR)
  485,45
  % -0,08
 • YARIM ALTIN
  1.579,00
  % 0,00
 • BITCOIN/TL
  380072
  % -2,90
 • ETHEREUM/TL
  27859
  % -3,70
 • RIPPLE/TL
  9.01
  % -4,83

Az Sermaye İle Yapılacak İşler 2020

Az Sermaye İle Yapılacak İşler 2020

Az sermaye ile yapılacak işler ticarete yeni atılanların en çok merak ettiği konudur. Çoğu kişi hiç durmadan yeni iş fikirleri düşünür. Amaç hiç kimsenin yapmadığını yapmaktadır. Unutmayın bir işi her zaman ilk yapan para kazanır, sonradan açılanlar ise kısa zaman sonra kapanmaya başlayacaktır.

Başkasının çatısı altında çalışmak istemeyen birçok kişi kendi işinin kurmanın hayalini yaşamaktadır. Ancak; çok az sermayeler ile yapılabilecek birçok iş bulunduğu görmek sizleri oldukça mutlu edebilecektir. Bu yazımız içerisinde sizlere az sermaye ile yapılacak işler hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Öyle 5,000 TL ile yapılacak işlerin dahi olduğunu görmek sizlere iyi gelecektir. Hatta bazı sektörler için devlet destekli krediler verilmektedir.

Az Sermaye İle Yapılacak İşler

Dondurmalı İrmik Helvası Satmak

Az sermaye ile yapılacak işler - Dondurmalı İrmik Helvası Satmak
Dondurmalı İrmik Helvası Satmak

Yavaş yavaş tüm şehirlerde görmeye başladığımız dondurmalı irmik helvası satma fikri sizin yeni işiniz olabilir. Son zamanlarda giderek artmaya başlayan bu sektöre giriş için sadece 10,000 TL’nin yeterli olduğunu göreceksiniz. Türk ve Osmanlı kültürünün en lezzetli tatlılarından birisi olan İrmik helvası dondurma ile buluşunca ortaya oldukça güzel bir lezzet çıkmıştır.

Bitkisel Kozmetik Dükkanı Açmak

Az sermaye ile yapılacak işler - Bitkisel Kozmetik Dükkanı Açmak
Bitkisel Kozmetik Dükkanı Açmak

10,000 TL ile yapılabilecek en güzel işlerden birisi de bitkisel kozmetik dükkanı açmaktır. Günümüzde kadın ya da erkek ayrımı olmaksızın her yaş grubundan insanların bitkisel ürünlere yöneldiğini görüyoruz. Bulunduğunuz bölgede böylesine bir girişim yoksa ilk sizin aşacağınız işletme oldukça güzel kazançlar meydana getirebilir.

Çiğköfte Dükkanı Açmak

Az sermaye ile yapılacak işler - Çiğköfte Dükkanı Açmak
Çiğköfte Dükkanı Açmak

Çiğköfte son 10 yıl içerisinde trend haline gelmiştir. Hemen hemen tüm sokak ve caddelerde gördüğümüz çiğköfte dükkanları ekonomik olarak karnını doyurmak isteyen kişilere çare oluyor. Bayilik ile yapılabilen bu sektöre giriş için çok para harcamanıza gerek yok. Bayiler 7,500 TL fiyata anahtar teslim olarak sizlere dükkan hazırlamaktadır.

Cep Telefonu Servis Bayiliği Açmak

Az sermaye ile yapılacak işler - Cep Telefonu Servis Bayiliği Açmak
Cep Telefonu Servis Bayiliği Açmak

Cep telefonu servis hizmetlerinin tarihe karıştığını kesinlikle düşünmeyin. Hatta kurumsal olarak açılıp faaliyete geçen işletmeler aylık oldukça güzel kazançlar elde etmekte. Günümüzde 5,000 TL ile 10,000 TL ile arasında kurumsal cep telefonu bayiliği açabilmek kesinlikle mümkündür. Bayilik veren firmalar işin işleyişi hakkında ön bilgilendirmeleri eğitim şeklinde vermektedir.

Oto Bakım Ürünleri Satmak

Az sermaye ile yapılacak işler - Oto Bakım Ürünleri Satmak
Oto Bakım Ürünleri Satmak

Az sermaye ile yapılacak işler listesinin son sırasında Oto Bakım Ürünleri Satmak yer alıyor. 5,000 TL bakiye ile kuracağını oto bakım ürünleri dükkanı sizlere oldukça güzel kazançlar getirecektir. Özellikle bulunduğunuz şehirde rakibiniz azsa ya da rakiplerinizden iyi bir bayiliğiniz varsa çok kısa süre içerisinde yüksek gelirlere ulaşabilirsiniz.