• AMERIKAN DOLARI
  8,6044
  % 0,87
 • € EURO
  10,1434
  % 0,67
 • £ POUND
  11,8569
  % 0,43
 • ALTIN (TL/GR)
  483,65
  % 0,67
 • YARIM ALTIN
  1.574,00
  % 0,00
 • BITCOIN/TL
  408052
  % 0,72
 • ETHEREUM/TL
  29823
  % -1,83
 • RIPPLE/TL
  9.15
  % -2,23

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020

Ev hanımlarına kredi veren bankalar sebebiyle son zamanlarda her yaş grubundan girişimcilik fikirlerinin ortaya çıkması, ev hanımlarının önündeki engelin kalkmasına neden oldu. Bir iş fikri olup maddi imkanı olmayan ev hanımları artık banka kredileri ile bu girişimlerini hayta geçirebilecek. Devlet tarafından verilen teşviklerle oluşturulan mikro kredi fırsatlarından yararlanabilir, hayalinizdeki projeyi gerçek hale getirebilirsiniz. Bu nedenle bu yazımız içerisinde ev hanımlarına kredi veren bankalar hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Denizbank

Denizbank
Denizbank

Denizbank; ev hanımlarının iş hayatında yer almaları için mikro kredi dağıtımında bulunuyor. Eğer düşük miktarda ihtiyaç kredisi çekilmek istneiyorsa basit bir SMS gönderimi yeterli olacaktır. Aynı zamanda Denizbank internet sitesi üzerinden online kredi başvurusunda da bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası

Garanti Bankası
Garanti Bankası

Garanti Bankası; “İlk Kredim” adı altında ev hanımlarına kredi fırsatı sunuyor. Kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen kişiler öncelikle Alo Garanti üzerinden bankalar ile iletişime geçebilirler. Bununla beraber Garanti Bankası internet sitesi ve SMS ile başvuru yaparak da kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

ING

ING
ING

ING bireysel ihtiyaç kredisini ev hanımlarına da vermektedir. Ev hanımları ihtiyaç kredisinin yanı sıra ING tarafından Mini Kredi adı altında bir teşvik paketi de sunuluyor. Mini Kredi daha çok ihtiyaç kredisi tutarından daha az ihtiyaçlar için başvurulması gereken bir destektir. ING kredi fırsatlarına banka şubesine gitmeden de başvuruda bulunabilirsiniz.

TEB

TEB
TEB

Girişim fikri bulunan ev hanımları kredi desteklerini TEB bankasından karşılayabilirler. Şu an için herhangi bir geliri olmayan ev hanımlarına kredi veren TEB, başvuruları SMS ve internet bankacılığı üzerinden alıyor. Gelir belgesiz olarak verilen kredinin tutarı biraz düşük olmaktadır.

Akbank

Akbank
Akbank

Dijital bankacılık konusunda en iyi bankalardan birisi Akbank’tır. Akbank herhangi bir gelir belgesi istemeden ev hanımlarına 25 bin TL kredi veriyor. Ev hanımları maksimum oran olan 25 bin TL’yi çekebilmek için bir proje fikrine sahip olmalıdırlar. Tabi kredi notunun da buna etki ettiğini söyleyebiliriz.

Aktif Bank

Aktif Bank
Aktif Bank

Aktif Bank Türkiye’nin en yenilikçi bankalarından birisidir. Yeni kurulan bir banka olmasından dolayı gelir belgesi olan olmayan herkese kredi vermektedir. Özellikle ev hanımı olup bir proje fikriniz varsa Aktif Bank üzerinden rahatlıkla kredi çekebilirsiniz.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar listesi bu şekilde, siz de artık kendi işinizi kurabilirsiniz.