• AMERIKAN DOLARI
  8,4341
  % 0,06
 • € EURO
  9,9928
  % 0,12
 • £ POUND
  11,7093
  % 0,15
 • ALTIN (TL/GR)
  486,55
  % 0,11
 • YARIM ALTIN
  1.580,00
  % 0,06
 • BITCOIN/TL
  401528
  % 0,77
 • ETHEREUM/TL
  29931
  % 3,91
 • RIPPLE/TL
  9.28
  % 0,90

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev hanımlarına kredi veren bankalar yazımızı genellikle olumsuz sonuçlanan kredi başvuruları sebebiyle ele aldık. Birçok banka gelir belgesi bulunmadığından dolayı ev hanımlarının kredi başvurularına olumsuz olarak cevap vermektedir. Fakat bankalar arasında yaşanan rekabet ve müşteri portföyünü artırmak isteyen bankalar ev hanımlarının acil nakit ihtiyaçlarını karşılaması için belirli oranda kredi imkanı sunmaktadır.

Sizlerde acil nakit ihtiyacınız için hangi bankanın kredi verdiği hususunda araştırma yapıyorsanız, yazımızdan detaylara ulaşabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda ev hanımlarına kredi veren bankalar konusundan bahsedeceğiz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Geçmiş yıllara nazaran günümüzde pek çok banka gelir belgesi olmaksızın belirli limitlerde kredi imkânı sunmaktadır. Sizlerde nakit ihtiyacını karşılamak istiyorsanız bu bankalara başvurabilirsiniz. Sizler için ön plana çıkan ve gelir belgesi talebi olmaksızın ev hanımlarına kredi veren bankaları listeledik. 

İşte ev hanımlarına kredi veren bankalar;

Denizbank Özel İhtiyaç Kredisi

Denizbank Özel İhtiyaç Kredisi, ev hanımlarına özel olarak hazırlanmış bir kredi paketidir. Ayrıca özel altın günleri ve ev hanımlarına mevduat biriken hesap adı altında pek çok avantaj ve kampanya sunan Denizbank en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. 

TEB BANKASI – CEPTETEB

TEB Bankası CEPTETEB uygulaması ile birlikte ev hanımlarına 50 bin TL’ye kadar kredi imkânı sağlamaktadır. 3 Ay ertelemeli olarak sunulan bu krediler ev hanımlarının nakit ihtiyacını gidermesi anlamında oldukça çok tercih edilmektedir. 

QNB Finansbank – Enpara

QNB Finansbank, dosya masrafı ve tahsis ücreti olmaksızın Enpara uygulaması ile birlikte ev hanımlarına kredi sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Uygun vade ve faiz seçenekleri ile birlikte ev hanımlarının kredi almada en çok tercih ettiği bankalar içerisinde bulunmaktadır. 

Akbank

Akbank, çalışmayan ev hanımlarının kıyafet ve alışveriş gibi ihtiyaçların karşılanması üzerine gelir belgesiz olarak kredi imkânı sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. Sizlerde Akbank’ı tercih ederek gelir belgesi olmaksızın kredi talebinde bulunabilirsiniz.

Şekerbank

Şekerbank ev hanımları için uygun vade seçenekleri ve faiz oranları ile birlikte kredi sağlamaktadır. Gelir belgesi olmaksızın kredi sağlayan Şekerbank aynı zamanda pek çok avantaj ve kampanyayı da ev hanımlarına sunmaktadır. Uygun vade seçenekleri ve faiz oranları ile birlikte gelir belgesi olmaksızın Şekerbank üzerinden kredi talebinde bulunabilirsiniz. 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz bankalar ev hanımlarına yönelik verilen kredilerde kolaylık sağlıyor olsa da, bazen bilgi ve belge talebinde bulunabilmektedirler. Bundan dolayı başvuru yapmadan önce bankanız ile irtibata geçerek istenen şart, bilgi ve belgelerin ne olduğuna ilişkin olarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.