• AMERIKAN DOLARI
  8,4456
  % 0,15
 • € EURO
  9,9818
  % 0,10
 • £ POUND
  11,6642
  % -0,04
 • ALTIN (TL/GR)
  489,55
  % 0,03
 • YARIM ALTIN
  1.590,00
  % -0,06
 • BITCOIN/TL
  399597
  % 4,91
 • ETHEREUM/TL
  28922
  % 4,12
 • RIPPLE/TL
  9.22
  % 2,10

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar gençlerimizin hayatını kolaylaştırmaya yönelik bir uygulamadır. Pek tabi ki öğrenciye kredi kartı limiti çok fazla çıkmıyor ama yeterli seviyede olduğunu belirtmek isteriz.

Teknolojik artık her alanda olduğu gibi bankacılık alanında da etkin olarak kullanıldığını görüyoruz. Önceden en ufak bir işlem için bile bankaya gitmek, onlarca kişiden oluşan kuyrukta beklemek gerekiyordu. Teknoloji ile beraber hayatımıza giren dijital bankacılık birçok işlemin online olarak yapılmasını sağladı. Bu işlemlerden birisi de kredi kartı başvurusudur. Bu yazımız içerisinde Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Vakıfbank Like

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar - Vakıfbank Like
Vakıfbank Like

Vakıfbank; öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik oldukça güzel bir kredi kartı geliştirmiş durumda. 28 yaş sınırı bulunan bu kartın yıllık aidatı 12 TL’dir. Ancak; kredi kartı ekstresini online olarak taleb eden kişilerden aidat alınmamaktadır. Bu kredi kartı üzerinden sinema biltlerini %50 indirimli olarak alabilirsiniz. Başvuruları Vakıfbank internet adresi üzerinden yapabilirsiniz.

UniversiTEB

UniversiTEB
UniversiTEB

TEB tarafından öğrencilere sunulan UniversiTEB, öğrencilere büyük fırsatlar sunmaktadır. Bu kredi kartı da aynı Vakıfbank Life’a benzemektedir. UniversiTEB kredi kartı ile de sinema ve tiyatro biletlerini %50 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Sadece üniversite öğrencilerine özel olan bu kredi kartı ile peşin alışveriş yapıp daha sonra bunları taksitlendirebilirsiniz. Vadesiz hesaplar üzerinden yapılan havale ve EFT’den ücret satın alınmamaktadır. Öğrenciler TEB internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirler.

Yapı Kredi PLAY

Yapı Kredi PLAY
Yapı Kredi PLAY

Yapı Kredi Bankası; üniversite öğrencilere en yüksek limit üzerinden kredi kartı vermektedir. Bu bankanın en düşük verdiği kredi kartı limiti 1,000 TL’dir. Kredi kartı 18 ile 24 yaş arasındaki üniversite öğrencilerine verilmektedir. Bu kredi kartı üzerinden fatura ödemelerini yapabilir, otomatik ödeme talimatı oluşturabilirsiniz. Başvuruda bulunmak isteyen öğrenciler “PLAY yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numaralarını yazdıktan sonra mesajı 4421’e göndermeleri gerekiyor.

Akbank Exi26

Akbank Exi26
Akbank Exi26

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar arasında en hızlı olan banka Akbank’tır. 26 yaşına kadar ki öğrencilere kredi kartı desteği veren Akbank 50 TL üzeri yapılan tüm alışverişleri sonradan taksitlendirme imkanı sunuyor. Üniversite öğrencileri, üniversite kimlik kartları ile Akbank şubeleri üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İş Bankası İş’te Üniversiteli

İş Bankası İş’te Üniversiteli
İş Bankası İş’te Üniversiteli

İş Bankasının üniversite öğrencilerine özel geliştirdiği kredi kartı birçok yeniliği de beraberinde getirmektedir. Kredi kartına başvurmak isteyen öğrenciler AİDATSIZÜNİK yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C Kimlik Numaralarını yazdıktan sonra 4402 göndermeleri gerekmektedir. Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar bunlardır.